Program Türkçe / English / Rusa          Tüzük Türkçe / English / Rusa      genel başkan hacı ali özhan'ın açıkladığı parti programı   basınız
DAYATMASIZ YAŞAM PARTİSİ

PROGRAM;

- DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ (DSÖ) ULUSLARARASI KURULUŞ OLMA ÖZELLİĞİNİ KULLANARAK SALGIN İDDİASIYLA PANDEMİ İLAN EDİP SAGLIĞI KORUMAK BAHANESİYLE, İNSANLARIN VÜCUT BÜTÜNLÜĞÜNE MÜDAHALE EDİLMESİNİ İSTEYEREK, DÜNYANIN BÜTÜN ÜLKELERİNDE KAOS VE KARGAŞA ÇIKMASINI AMAÇLAMAKTADIR.

· DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ VE UYGULAMALARINI DESTEKLEYEN ULUSLARARASI KURUL VE KURULUŞLARIN, PANDEMİ ADI ALTINDA GÖREV VE YETKİLERİNİ KÖTÜYE KULLANARAK, ÜLKE HÜKÜMETLERİNE YAPILAN BASKI, TEHDİT VE ŞANTAJLARINA KARŞIYIZ.

- ANAYASAL TEMEL HAKLARIN BAŞINDA GELEN İNSANLARIN VÜCUT BÜTÜNLÜĞÜNE YAPILAN ZORLAYICI MÜDAHALE VE DAYATMALARA KARŞI KURULMUŞ BULUNAN DAYATMASIZ YAŞAM PARTİSİ OLARAK BİZ,

- ÜLKEMİZİN DSÖ İLE İLİŞKİLERİNİ DURDURMASI VE DSÖ TEMSİLCİLERİNİN ÜLKE DIŞINA ÇIKARILMASINI İSTİYORUZ.

- COVİD SALGINI ÜZERİNE DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜNCE ÜLKEMİZE DAYATILAN, REÇETE HEKİMİN ONURUDUR İLKESİNE AYKIRI TEDAVİ PROTOKOLÜNE KARŞIYIZ.

- BAKANLIKLARIN VE İDARİ BİRİMLERİN HEKİMLERE, SALGINI ÖNLEMEK İÇİN DSÖ'NÜN TEDAVİ ŞEMASINI DİKTE EDİP BASKI VE ZORLAMA YAPILMASINA KARŞIYIZ.

- HEKİMİN İNSİYATİFİ DIŞINDA, İNSANLARIN KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ DİKKATE ALINMADAN, DSÖ'NÜN TALİMATI UYARINCA TEDAVİ ŞEMASINDAKİ İLAÇLARIN DAYATILMASI İLE HERKESE AYNI TÜR VE DOZDA UYGULANMASI YANLIŞTIR DİYORUZ.

- DENEYSEL COVİD KİMYASAL SIVISI İLE İNSANLARIN GDO’LU İNSANA DÖNÜŞTÜRÜLMESİ TEHLİKESİ NEDENİYLE AŞI ADI ALTINDA YAPILAN ZORLAMA VE DAYATMALARA KARŞIYIZ.

- MRNA TEKNOLOJİSİ İLE DENEY YAPILAN, RUHSATI OLMAYAN VE MUHTELİF KATKILARLA KİRLETİLMİŞ KİMYASAL SIVININ İNSANLARA BASKI, TEHDİT VE ŞANTAJLA ZORLAYARAK DAYATILMASINA KARŞIYIZ.

- DSÖ' NÜN AŞI ADI VERİLEN KİMYASAL SIVILAR İLE ÇİPLİ TAKİP SİSTEMİ KURULARAK ROBOTLAŞTIRILMIŞ KÖLE İNSANLAR OLUŞTURMAYI AMAÇLAYAN PLANLARINA KARŞIYIZ. · İNTERNET VE UZAY TEKNOLOJİSİNİN DSÖ TARAFINDAN KÖTÜYE KULLANILARAK, AŞI VEYA BENZERİ YÖNTEMLERLE İNSANLARIN İZLENEBİLİR, KONTROL EDİLEBİLİR, YÖNLENDİRİLEBİLİR ŞEKİLDE İNSAN ALEYHİNE ÇALIŞTIRILMASINA KARŞIYIZ.

- 5G TEKNOLOJİSİ VE BAŞKACA YÖNTEMLERLE MANYETİK ALAN OLUŞTURULUP, DS֒NÜN PLANLADIĞI AŞILAR VEYA BENZERİ YOLLARLA İNSANLARIN ANTEN GİBİ WİFİ OLARAK KONTROLLÜ KÖLELER HALİNE GETİRİLMESİNE KARŞIYIZ.

- DS֒NÜN AŞILAR YOLUYLA VEYA BAŞKACA YÖNTEMLERLE İNSANA VE DÜNYAYA AYAR VERMEYİ AMAÇLAYAN, DOĞAL İNSAN SOYUNU TEHLİKEYE SOKACAK YENİ DÜNYA DÜZENİ İÇİN BÜYÜK RESET/BÜYÜK SIFIRLAMA DENİLEN DAYATMACI UYGULAMALARINA KARŞIYIZ.

- DS֒NÜN AŞILAR VE BENZERİ YOLLAR İLE İHLAL EDİLEN İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNEMESİ VE ANAYASADA BELİRLENEN TEMEL HAK VE ÖZGÜRLÜKLERE SAHİP ÇIKARAK, YENİ DÜNYA DÜZENİ DENİLEN YAPAY YAŞAMA VE YENİ NORMALLERİNE KARŞIYIZ.

- SALGIN NEREDE, PANDEMİ VAR MI?, PCR TESTİ NEYİ TESPİT EDİYOR, CORONA VİRÜS İZOLE EDİLDİ Mİ? BİLİNMEZLERİ ÜZERİNE AŞIYA BAĞIMLI, ZORLAYICI VE DAYATMALI YAŞAM İSTEMİYORUZ.

- DSÖ TARAFINDAN SALGINI ÖNLEMEK İÇİN ÖNERİLEN YÜZ MASKESİ, SOKAĞA ÇIKMA YASAKLARI, İŞYERİ KAPATMALARI, HES KODU, PCR TESTİ, DENEYSEL SIVI OLAN AŞI GİBİ PLANDEMİ TEDBİRLERİYLE HAYATI DURDURAN VE YAŞAMIN HER ALANINI ETKİLEYEN FAYDASIZ, GEREKSİZ TEDBİRLERE VE AKSİNE ZARARLI SONUÇLARA NEDEN OLMALARI NEDENİYLE GETİRİLEN ZORUNLULUKLARA VE DAYATMALARA KARŞIYIZ.

- ŞEHİRLERARASI SEYAHATTE HERKESE, KAMU VE ÖZEL İŞYERLERİNDE ÇALIŞANLARA, OKULLARDA, ÜNİVERSİTELERDE ÖĞRETMENLERİMİZE, ÇOCUKLARIMIZA VE ANNE-BABALARINA DENEYSEL COVİD KİMSAYASAL SIVISIYLA İĞNE YAPILMASI ZORUNLULUĞUNA VE PCR TESTİ DAYATILMASINA KARŞIYIZ.

- YURT DIŞINA ÇIKIŞTA VE GİRİŞTE GETİRİLEN AŞI VEYA PCR TEST ZORUNLULUĞUNA, AŞI KARNESİ, SAĞLIK KARNESİ, AŞI PASAPORTU GİBİ ZORUNLULUK VE DAYATMALARA KARŞIYIZ.

- COVİD HASTALIĞINI TESPİT ETTİĞİ İDDİA EDİLEN PCR TESTİ POZİTİF OLAN VEYA TEMASLI DİYE HİÇ BİR BELİRTİ GÖSTERMEDİĞİ HALDE, KARANTİNA/TECRİT ZORUNLULUĞU GETİRİLMESİNE KARŞIYIZ.

- HES EV HAPSİ OLUP GÜNEŞİ, OKSİJENİ, HAREKETİ AZALTAN YASAKLARA, HES KODUYLA ÖZGÜRLÜĞÜMÜZÜN SINIRLANMASINA İTİRAZ EDİYOR VE HAYAT EVE SIĞMAZ DİYORUZ.

- KAPALI YERLERDE, SOKAKTA, AÇIK HAVADA AĞIZ VE BURNU KAPATAN YÜZ MASKESİ ZORUNLULUĞU İLE OKSİJENİMİZİN AZALTILMASI VE KARBONDİOKSİT SOLUMAK ZORUNDA BIRAKILMAYA VE BAŞKACA SAKINCALARINDAN DOLAYI MASKE DAYATILMASINA İTİRAZ EDİYORUZ.

- SALGINI ÖNLEMEK BAHANESİYLE DAYATILAN PLANDEMİ TEDBİRLERİYLE VÜCUT BÜTÜNLÜĞÜNE, SEYAHAT ÖZGÜRLÜĞÜNE, EĞİTİM VE ÇALIŞMA HAKKI GİBİ TEMEL HAKLARA MÜDAHALE EDİLMESİNE KARŞIYIZ.

- İSTEYEREK AŞI OLANLARA ETKİNLİK SÜRESİ GEÇTİ, TAMAMLAMA VEYA HATIRLATMA AŞISI GİBİ PERİYODİK AŞIYA ZORLANMASI VE DAYATILMASINADA KARŞI OLACAĞIZ.

- VÜCUT BENİM, KARARIMA SAYGI DUY, VÜCUT BÜTÜNLÜĞÜME DOKUNMA DİYOR, YAŞAM HAKKIMIZA MÜDAHALE EDİLMESİNİ VE DAYATMA YAPILMASINI KABUL ETMİYOR VE DAYATMASIZ YAŞAM İSTİYORUZ.

DAYATMASIZ YAŞAM PARTİSİ’ nin kuruluş amacı belirtilen konularla sınırlı olup, bu konu dışında gündemi olmayıp yukarıda açıklanan program amaçlarını gerçekleştirmek için faaliyetlerde bulunacaktır.

DAYATMASIZ YAŞAM PARTİSİ

Not: Bu ingilizce ve rusça çeviri, gönüllü hizmet olarak sayın Sevinç Huseynova tarafından yapılmıştır. Kendisine partimiz adına çok teşekür ederim. Hacı Ali Özhan
Note: This English et rusa translation was made by Sevinç Huseynova as a voluntary service. Thank you very much on behalf of our party. Haji Ali Ozhan

* Not: Programın english metni için basınız
* Not: Programın rusa metni için basınız


Parti Yönetimi        Programdan ...      Tüzükden ...      Belgeler        Basın Açıklamaları        Duyurular        Künye/İletişim