Program Türkçe / English / Rusa          Tüzük Türkçe / English / Rusa      genel başkan hacı ali özhan'ın açıkladığı parti programı   basınız


DAYATMASIZ YAŞAM PARTİSİ

PROGRAMDAN BÖLÜMLER;

- DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ (DSÖ) ULUSLARARASI KURULUŞ OLMA ÖZELLİĞİNİ KULLANARAK SALGIN İDDİASIYLA PANDEMİ İLAN EDİP SAGLIĞI KORUMAK BAHANESİYLE, İNSANLARIN VÜCUT BÜTÜNLÜĞÜNE MÜDAHALE EDİLMESİNİ İSTEYEREK, DÜNYANIN BÜTÜN ÜLKELERİNDE KAOS VE KARGAŞA ÇIKMASINI AMAÇLAMAKTADIR.

- ANAYASAL TEMEL HAKLARIN BAŞINDA GELEN İNSANLARIN VÜCUT BÜTÜNLÜĞÜNE YAPILAN ZORLAYICI MÜDAHALE VE DAYATMALARA KARŞI KURULMUŞ BULUNAN DAYATMASIZ YAŞAM PARTİSİ OLARAK BİZ,

- ÜLKEMİZİN DSÖ İLE İLİŞKİLERİNİ DURDURMASI VE DSÖ TEMSİLCİLERİNİN ÜLKE DIŞINA ÇIKARILMASINI İSTİYORUZ.

- COVİD SALGINI ÜZERİNE DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜNCE ÜLKEMİZE DAYATILAN, REÇETE HEKİMİN ONURUDUR İLKESİNE AYKIRI TEDAVİ PROTOKOLÜNE KARŞIYIZ.

- COVİD HASTALIĞINI TESPİT ETTİĞİ İDDİA EDİLEN PCR TESTİ POZİTİF OLAN VEYA TEMASLI DİYE HİÇ BİR BELİRTİ GÖSTERMEDİĞİ HALDE, KARANTİNA/TECRİT ZORUNLULUĞU GETİRİLMESİNE KARŞIYIZ.

- DENEYSEL COVİD KİMYASAL SIVISI İLE İNSANLARIN GDO’LU İNSANA DÖNÜŞTÜRÜLMESİ TEHLİKESİ NEDENİYLE AŞI ADI ALTINDA YAPILAN ZORLAMA VE PCR TESTİ DAYATILMASINA, AŞI KARNESİ, SAĞLIK KARNESİ, AŞI PASAPORTU GİBİ ZORUNLULUK VE DAYATMALARA KARŞIYIZ.

- DS֒NÜN AŞILAR YOLUYLA VEYA BAŞKACA YÖNTEMLERLE İNSANA VE DÜNYAYA AYAR VERMEYİ AMAÇLAYAN, DOĞAL İNSAN SOYUNU TEHLİKEYE SOKACAK YENİ DÜNYA DÜZENİ İÇİN BÜYÜK RESET/BÜYÜK SIFIRLAMA DENİLEN DAYATMACI UYGULAMALARINA, YAPAY YAŞAMA VE YENİ NORMALLERİNE KARŞIYIZ.

- DSÖ TARAFINDAN SALGINI ÖNLEMEK İÇİN ÖNERİLEN YÜZ MASKESİ, SOKAĞA ÇIKMA YASAKLARI, İŞYERİ KAPATMALARI, HES KODU, PCR TESTİ GİBİ PLANDEMİ TEDBİRLERİYLE HAYATI DURDURAN VE YAŞAMIN HER ALANINI ETKİLEYEN FAYDASIZ, GEREKSİZ TEDBİRLERE VE AKSİNE ZARARLI SONUÇLARA NEDEN OLMALARI NEDENİYLE GETİRİLEN ZORUNLULUKLARA VE DAYATMALARA KARŞIYIZ.

- HES EV HAPSİ OLUP GÜNEŞİ, OKSİJENİ, HAREKETİ AZALTAN YASAKLARA, HES KODUYLA ÖZGÜRLÜĞÜMÜZÜN SINIRLANMASINA İTİRAZ EDİYOR VE HAYAT EVE SIĞMAZ DİYORUZ.

- KAPALI YERLERDE, SOKAKTA, AÇIK HAVADA AĞIZ VE BURNU KAPATAN YÜZ MASKESİ ZORUNLULUĞU İLE OKSİJENİMİZİN AZALTILMASI VE KARBONDİOKSİT SOLUMAK ZORUNDA BIRAKILMAYA VE BAŞKACA SAKINCALARINDAN DOLAYI MASKE DAYATILMASINA İTİRAZ EDİYORUZ.

- İSTEYEREK AŞI OLANLARA ETKİNLİK SÜRESİ GEÇTİ, TAMAMLAMA VEYA HATIRLATMA AŞISI GİBİ PERİYODİK AŞIYA ZORLANMASI VE DAYATILMASINADA KARŞI OLACAĞIZ.

- VÜCUT BENİM, KARARIMA SAYGI DUY, VÜCUT BÜTÜNLÜĞÜME DOKUNMA DİYOR, YAŞAM HAKKIMIZA MÜDAHALE EDİLMESİNİ VE DAYATMA YAPILMASINI KABUL ETMİYOR VE DAYATMASIZ YAŞAM İSTİYORUZ.


Parti Yönetimi        Programdan ...        Tüzükden ...        Belgeler        Basın Açıklamaları        Duyurular        Künye/İletişim